List Prezesa PTBF

Szanowni Państwo,

Wraz z początkiem działalności Zarządu Głównego w Warszawie chciałem przekazać kilka informacji dotyczących działalności Naszego Towarzystwa.

Na początku roku 2020 została utworzona strona na Facebooku dla PTBF. Jest to kolejny sposób na popularyzację biofizyki i naszej działalności. Już teraz zapraszam Państwa do współtworzenia tej aktywności. Osoby chętne do bycia redaktorem i promowania lokalnych wydarzeń proszę o maila w tej sprawie.

W przyszłym roku będziemy obchodzić 50-lecie Polskiego Towarzystwa Biofizycznego. Z tej okazji, m.in. planujemy zorganizować 50 seminariów pod patronatem PTBF. Gorąco zachęcam do przyłączenia się do tej akcji. Inne pomysły dotyczące obchodów 50-lecia proszę przesyłać do dr hab. Magdaleny Stobieckiej – Sekretarza ZG PTBF.

Już dzisiaj zapraszamy na 4th Congress of Polish Biosciences BIO2020 „From molecules to cellular networks” and 52nd Meeting of the Polish Biochemical Society, który odbędzie się w Lublinie (15-18 września 2020 r.). Kongres BIO2020 jest współorganizowany przez PTBF Oddział Lublin.

Uprzejmie przypominam, iż warunkiem niezbędnym przynależności do Polskiego Towarzystwa Biofizycznego jest opłacenie składek członkowskich. Na stronie internetowej PTBF, z łatwością możemy znaleźć informację o wysokości składek oraz numer rachunku bankowego, na który możemy dokonać przelewu. Do dyspozycji pozostają oczywiście również skarbnicy Oddziałów, którzy udzielą Państwu niezbędnych informacji.

Z wyrazami szacunku i poważania,

Piotr Bednarczyk
Prezes Polskiego Towarzystwa Biofizycznego

List Prezesa PTBF

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.