bioopenDoktorancie, Młody Naukowcu!

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na II Ogólnopolską Konferencję Doktorantów Nauk o Życiu BioOpen 2016. W dniach 12-14 maja 2016r, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego po raz kolejny stanie się miejscem prezentacji dokonań licznych zespołów badawczych, wymiany cennych doświadczeń oraz przedstawienia osiągnięć doktorantów.

Na Konferencji gościć będziemy wybitnych naukowców, których wystąpienia otworzą obrady w czterech sesjach tematycznych:

  • Biologia w medycynie i przemyśle
  • Biologia molekularna
  • Fizjologia i biotechnologia roślin
  • Ekologia i ochrona środowiska

Podczas dni konferencyjnych odbędą się także sesje referatowe oraz sesje plakatowe uczestników. W trakcie BioOpen swoje usługi i produkty zaprezentują znane i cenione firmy z branży life science. Nie zabraknie również atrakcji integrujących środowisko młodych naukowców.

Rejestracja rozpocznie się 08.02.2016r.

Zapraszamy na naszą stronę internetową (www.bioopen.pl) gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące rejestracji, zgłoszeń, tematów wystąpień zaproszonych gości oraz imprez integracyjnych, a także na nasz profil na facebooku (www.facebook.com/konferencja.bioopen).

Wszelkie zapytania proszę kierować na adres: konferencja.bioopen@gmail.com

Pozdrawiamy,

Komitet Organizacyjny

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Kongresy i Konferencje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.