List Prezesa PTBF – maj 2012

Lublin, 15 maja 2012 r.

Szanowni Państwo Członkowie Polskiego Towarzystwa Biofizycznego,
Drodzy Koleżanki i Koledzy,

U schyłku roku akademickiego i w przededniu wakacji chciałem Was prosić o przyjęcie garści informacji dotyczących działalności Naszego Towarzystwa.

Już teraz chciałbym Państwa prosić o wpisanie do kalendarza na przyszły rok XV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Biofizycznego, który zamierzamy zorganizować w terminie 26-28 czerwca w Nałęczowie k. Lublina. Bardziej szczegółowe informacje publikowane będą sukcesywnie na oficjalnej stronie internetowej PTBF pod adresem: http://ptbf.sggw.pl/ . Bardzo się cieszę z aktywności tej strony, wyrażam wdzięczność jej animatorowi, dr. Piotrowi Bednarczykowi z Oddziału Warszawskiego oraz zapraszam wszystkich do korzystania z jej zasobów i publikowania na stronie informacji ważnych dla aktywności naszego środowiska. Zapraszam również, w imieniu swoim oraz redaktora naczelnego, prof. Andrzeja Dobka, do korzystania z zasobów naszego wydawnictwa Current Topics in Biophysics (wejście ze strony PTBF) oraz do publikowania swoich wyników na jego łamach.

Uprzejmie przypominam, iż warunkiem niezbędnym przynależności do Polskiego Towarzystwa Biofizycznego jest opłacenie składek członkowskich. Również tutaj przychodzi nam z pomocą strona internetowa, gdzie z łatwością możemy znaleźć informację o wysokości składek oraz numer rachunku bankowego, na który możemy dokonać przelewu. Do dyspozycji pozostają oczywiście również skarbnicy Oddziałów, którzy z przyjemnością przyjmą od Państwa opłaty i skierują ich odpowiednią część na rachunek PTBF.

Życzę nam wszystkim wspaniałego wypoczynku w okresie wakacyjnym!

Wiesław I. Gruszecki

Prezes Polskiego Towarzystwa Biofizycznego

List Prezesa PTBF w pliku pdf

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Listy Prezesa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.