Szanowni Państwo,

Członkowie Polskiego Towarzystwa Biofizycznego

Minął ponad rok od powołania nowego Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Biofizycznego. Prezydium Towarzystwa podjęło decyzję o niezmienianiu rachunku bankowego. Przypominam jego nr: 61 1090 2688 0000 0001 1897 3120. Zapraszamy do dokonywania wpłat składek zarówno przez Skarbników Oddziałów jak i przez indywidualnych członków, jeśli będzie to dla Państwa dogodne. W takim przypadku, dokonamy późniejszego rozliczenia z Oddziałami, do których dyspozycji pozostaje, zgodnie z ustaleniami, część środków. W każdym z przypadków, uprzejmie proszę o równoległe przesłanie informacji o dokonanej wpłacie na adres Skarbnika ZG PTBF (monika.pietrzak@uwm.edu.pl). Proszę również o wcześniejsze, przed realizacją, konsultacje ze Skarbnikiem tzw. zakupów fakturowanych. Muszą być zgodne
z przepisami właściwymi dla Towarzystw.

Na stronie internetowej http://ptbf.pl, znajdziecie Państwo potrzebne informacje dotyczące funkcjonowania PTBF oraz informacje o interesujących imprezach naukowych. Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować Panu dr hab. Piotrowi Bednarczykowi, Przewodniczącemu Oddziału Warszawskiego PTBF za zgodę na kontynuowanie pracy administratora naszej witryny. Chciałbym poprosić Przewodniczących Oddziałów (lub osoby przez nich upoważnione) do skontaktowania się z Panem Piotrem (piotr_bednarczyk@sggw.pl) w celu ustalenia sposobu przepływu informacji (np. umieszczania informacji na stronie głównej PTBF), opracowania stron internetowych oddziałów. Zależy nam na dostępie ze strony internetowej PTBF do pełnych informacji o oddziałach naszego Towarzystwa.

Cieszę się, że członkowie PTBF z Gdańska postanowili powołać oddział.

Gorąco namawiam do publikowania i cytowania prac zamieszczonych w naszym czasopiśmie Current Topics in Biophysics kierowanym przez Pana Prof. Andrzeja Dobka. Jest
to warunek niezbędny, aby możliwe było znalezienie się czasopisma w gronie posiadających Impact Factor.

Miło mi też poinformować, że rozpoczęliśmy już przygotowania do XVI Zjazdu PTBF. Ustaliliśmy wstępnie jego termin na 28 czerwca – 1 lipca 2016 roku oraz miejsce w bardzo atrakcyjnym czterogwiazdkowym hotelu ZAMEK RYN. Wprawdzie dopiero za kilka miesięcy otrzymacie Państwo pełne informacje o Zjeździe, ale uznałem, że już mogę przekazać wstępne ustalenia, tak aby można było uwzględnić Zjazd w Państwa planach.

Na koniec pragnę przekazać serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności w związku ze zbliżającym się okresem Świąt Bożego Narodzenia  i Nowego Roku.

Łączę wyrazy szacunku,

Zbigniew Wieczorek

list w pliku pdf

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Listy Prezesa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.