XVI Zjazd PTBF

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Głównego PTBF oraz komitetów organizacyjnego i naukowego serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Zjeździe Polskiego Towarzystwa Biofizycznego, który odbędzie się w zamku w Rynie w dniach 28.06 – 01.07.2016.

Miło nam poinformować, że ruszyła strona Zjazdu (http://16zjazd.ptbf.pl/), na której możecie Państwo znaleźć podstawowe informacje. Strona jest ciągle rozbudowywana i umieszczane są nowe informacje.

XVI Zjazd PTBF odbędzie się pod auspicjami European Biophysical Societies’ Association. Będziemy też gościć Prezydenta EBSA, Prof. Helmuta Grubmüllera, oraz przedstawicieli Towarzystw Biofizycznych naszych wschodnich sąsiadów. Językiem wykładowym XVI Zjazdu PTBF będzie język angielski. Wszystkie streszczenia komunikatów i wystąpień zostaną opublikowane w specjalnym numerze Current Topic in Biophysic.

W trakcie Zjazdu, odbędą się również trzy warsztaty naukowe z zakresu mikroskopii, technik chromatograficznych oraz syntezy mikrofalowej.

Terminy rejestracji i opłat oraz kwoty zostaną opublikowane w styczniu. Chcieliśmy podkreślić, że zniżka opłaty zjazdowej będzie dotyczyła tylko członków PTBF, którzy nie zalegają ze składkami członkowskimi.

W załączeniu list Prezesa PTBF, prof. dr hab. Zbigniewa Wieczorka.

Z wyrazami szacunku,
dr hab. Mariusz Szabelski
Sekretarz Polskiego Towarzystwa Biofizycznego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Kongresy i Konferencje, Listy Prezesa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.